Duslintuvų remontas, virinimo darbai

Esant reikalui, mūsų autoservise Vilniuje yra atliekami įvairūs virinimo darbai. Darbus atliks profesionalūs meistrai, todėl kokybė už gerą kainą garantuota. Taip pat yra atliekamas automobilių duslintuvų taisymas.

Netvarkinga automobilio išmetimo sistema skleidžia nemalonų garsą, gali jaustis nemalonus išmetamųjų dujų kvapas automobilio salone. To priežarstis dažniausiai paprasta: parudijęs ar prakiuręs duslintuvas. Jeigu duslintuvo sistema yra tik lengvai parudijus ar yra pramuštų vietų, mūsų autoservise Vilniuje yra atliekami virinimo darbai. Jeigu duslintuvas yra tiek surūdijęs, kad jau nebėra net ką virintį, tai duslintuvo taisymas bus laikinas dalykas.Todėl tokį duslintuvą reikia pakeisti į naują. Paprastai yra keičiama vidurinioji dalis, galinis duslintuvo bakelis gali būti paliktas senas, bet jei reikia-taip pat keičiamas nauju.

Duslintuvų remontas Vilniuje, mūsų autoservise, atliekamas laikantis visų kokybiško virinimo reikalavimų, todėl ilgaamžiškumas už gerą kainą garantuotas!

P.S. Kaimynai šiais laikais budrūs, todėl už per didelį išmetimo sistemos skleidžiamą garsą pagal naujas kelių eismo taisykles gali būti panaikintas Jūsų automobilio techninės apžiūros galiojimas!


Susisiekite, mes jums padėsime: Kontaktai

Visos teisės saugomos © 2018 Autoloftas.lt | Sukurta: Bakanauskas.lt